Тема, головна ідея, художні засоби (Епітети, метафори  і Т.Д.) ,,Чи не той то хміль"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: опис боротьби козаків проти ворожих поляків та славну перемогу війська Богдана Хмельницького. Головна ідея: оспівування хоробрості і мужності Богдана Хмельницького, під проводом якого козаки здобули так багато перемог. Худ. засоби: повтори, метафора (хміль в*ється), епітети (золота вода).