Тема, ідея, основна думка: Підпалий "Зимовий етюд" . . . . Трішки туману і трішки інею, неба льодинку холодну — на шлях… Вечір, мов казка, над Україною казка, як вечір, аж синьо в очах… Там, за тополями, за огорожами, де місто ...

Тема, ідея, основна думка: Підпалий "Зимовий етюд" . . . . Трішки туману і трішки інею, неба льодинку холодну — на шлях… Вечір, мов казка, над Україною казка, як вечір, аж синьо в очах… Там, за тополями, за огорожами, де місто тікає на ніч в степи — все запорошене, все насторожене, вся Україна заслухалась — і не спить…
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема Розповісти про красу України Ідея Краса рідного краю Основна думка Закликати усіх любити рідну землю