Тема, ідея та головні герої повісті «Русалонька із 7-В, або Прокляття родини Кулаківських»

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: пригоди семикласниці Софійки, яка намагається розплутати зловісну таємницю. Ідея: уславлення доброти та працелюбства семикласниці її активної життєвої позиції, засудження зла та несправедливості. Головні герої: Софійка, її Рідні, Баба Валя, Сашко, Вадим.