Тематична павутинка : ___________друг_______________                                                     ________      _________________                                          _____________      __________________

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Справжній друг завжди прийде тобі на допомогу.  Добрий друг радіє, коли тобі буває весело. Найкращий друг - це той, з ким можна помовчати.