Тему, ідею, жанр, художні засоби, розмір вірша до вірша Лесі Українки ... І все-таки до тебе думка лине... дуже треба! (
Ответ(ы) на вопрос:
тема: відтворення картин рідного краю,ностальгія за батьківщиною жанр: громдянська лірика віршований розмір: пятистопний ямб художні засоби: метафори епітети риторичні звертання гіпербола