Теплокровне життя не завмирає навіть взимку серед снігів і льоду. Живі істоти ,які здебільшого складаються з води, легко пристосовуються до змін температури навколишнього середовища ,тому що вода має... А . малу питому теплоємн...

Теплокровне життя не завмирає навіть взимку серед снігів і льоду. Живі істоти ,які здебільшого складаються з води, легко пристосовуються до змін температури навколишнього середовища ,тому що вода має... А . малу питому теплоємність Б . високу теплопровідність В . велику питому теплоємність Г . низьку теплопровідність Д . велику питому теплоту плавлення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ г 0000000000011111111111222222223333333