Теплова машина(тепловий двигун) призначений для.... А. ...виконання роботи під час перетворення рідини на пару; Б. ...виконання роботи за рахунок внутрішньої енергії; В. ....виконання роботи за рахунок механічної енергії; Г. ....

Теплова машина(тепловий двигун) призначений для.... А. ...виконання роботи під час перетворення рідини на пару; Б. ...виконання роботи за рахунок внутрішньої енергії; В. ....виконання роботи за рахунок механічної енергії; Г. .....виконання роботи під час плавлення кристала.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
теплова машина(тепловий двигун) призначений для.... Б. ...виконання роботи за рахунок внутрішньої енергії;