Терен розцвітає перед останніми веснянними приморозками. Виросли шишки на ялинці знизу - на ранні морози, а на вершині- на раннвй кінець зими. Спишіть.Підкресліть двєслова.Випішіть прийменники. Доповніть речення дієсловами з те...

Терен розцвітає перед останніми веснянними приморозками. Виросли шишки на ялинці знизу - на ранні морози, а на вершині- на раннвй кінець зими. Спишіть.Підкресліть двєслова.Випішіть прийменники. Доповніть речення дієсловами з тексту. Терен(що робить) Шишки(що зробили?) Доберіть і запишіть слово до схеми[- •` | = : •] допоможіть дуже прошу будь ласка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДІЄСЛОВА: розцвітає, виросли. ПРИЙМЕННИКИ: перед, на. Терен розцвітає. Шишки виросли. Слово до схеми: ранні.