Терміногво допоможітьчому поділ хімічних елементів на дві групи - металічні і неметалічна - неточний і неповний

Терміногво допоможіть чому поділ хімічних елементів на дві групи - металічні і неметалічна - неточний і неповний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому, що хімічні елементи володіють і металічними і неметалічними властивостями..просто в металів добре виражені металічні вл. і слабо неметалічні, а в неметалів -навпаки...тому і поділ не чіткий...