Терміново!!!!! Ми знали: півень сповістить світанок і вся нечиста сила пропаде- синтаксичний розбір речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми-Підмет(займ) Знали-присудок (дієсл.) Півень-підмет (іменник) Сповістить - присудок (дієсл.) Світанок-додаток (іменник) І-сполучник Вся-додаток (займ) Нечиста- означення (прикм) Сила -підмет (Ім.) Пропаде - присудок (дієсл.) Речення-розповідне,неокличне, складне,ускладнене однорідними присудками,поширене,повне.