ТЕРМІНОВО ПОТРІДНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Міні проект на тему: Де ми втрачаємо воду.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми втрачаємо воду використовуючи її в побуті, на підприємствах, також готуючи їжу. Щоб збільшити кількість води потрібно її економно використовувати, якщо можна перекривати кран, навіть миючи руки виключати щоб менше її використовувати.