ТЕРМІНОВО!! Правий ланцюг фрагмента молекули ДНК має таку структуру: ТАТ ТЦТ ТТТ ТГТ ГГА ЦГА. Визначте структуру відповідної частини молекули білка, що синтезується за участю лівого ланцюга ДНК

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правий ланцюг молекули ДНК ТАТ ТЦТ ТТТ ТГТ ГГА ЦГА Лiвой ланцюг молекули ДНК АТА АГА ААА АЦА ЦЦТ ГЦТ ______________________________