ТЕРМІНОВОЯкі види рослин з наведених нижче   належать до родини Злакових? А) ехінацея пурпурова;  Б) еспарцет посівний;   В) любка двулиста;  Г) цукрова тростина;  Д) сорго ;   Є) дзвоники розлогі.В) ялина звичайна;   Г) хвощ ...

ТЕРМІНОВО Які види рослин з наведених нижче   належать до родини Злакових? А) ехінацея пурпурова;  Б) еспарцет посівний;   В) любка двулиста;  Г) цукрова тростина;  Д) сорго ;   Є) дзвоники розлогі.В) ялина звичайна;   Г) хвощ польовий;    Д) чоловіча папороть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) тростина; Д)сорго  ніби й все