Тест:1. Котре з поданих речень е складносурядним?А) Пройшло в мовчаннi кiлька хвилин.Б) Весна пролетiла свiтом, i лiто спiшить услiд.В) Украiна дорога й близька моему серцю.Г) ХНУ виховав у своiх стiнах багатьох видатних вчених...

Тест: 1. Котре з поданих речень е складносурядним? А) Пройшло в мовчаннi кiлька хвилин. Б) Весна пролетiла свiтом, i лiто спiшить услiд. В) Украiна дорога й близька моему серцю. Г) ХНУ виховав у своiх стiнах багатьох видатних вчених. 2. Котре з поданих речень е складнопiдрядним? А) I смеркае, i свiтае... Б) Пiдсвiтило хмари червоно-чорним, зверху засвiтило зеленим - i дня не стало. В) Скiльки не лiтай, а доведеться на землю падать. Г) Обидва отамановi сини - Петро й Роман - погинули за Украiну.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Б, 2-В. Гадаю, що так.