Тести з повісті "Дорогою ціною" 1. У дорозі до Остапа й Соломії пристав А Іван Б дід Овсій В мірошник Яким Г кордонний козак2. Прочитайте речення.Вона рвала його, ламала, крутила й била ногами, а він згинався, упирався, зчіплюв...

Тести з повісті "Дорогою ціною" 1. У дорозі до Остапа й Соломії пристав А Іван Б дід Овсій В мірошник Яким Г кордонний козак 2. Прочитайте речення. Вона рвала його, ламала, крутила й била ногами, а він згинався, упирався, зчіплювався вгорі китицями, ранив їй руки й тільки корінням тремтів, немов од скритого реготу. У цього уривку наявний художній засіб А інверсія Б анафора В метаморфоза Г персоніфікація
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первый ответ будет А Иван Второй это Г персонификация