Тесты 20 баллов 1.Укажіть рядок, у якому спрощення в групах приголосних позначаєт?

Тесты 20 баллов 1.Укажіть рядок, у якому спрощення в групах приголосних позначаєт??ся на письмі в усіх словах: А радіс..ний, хвас..нути, перехрес..ний, чес..ний; Б щас..ливий, балас..ний, улес..ливий, безшелес..ний; В боліс..ний, нещас..ний, проїз..ний, пристрас..ний; Г ус..ний, зап’яс..ний, зліс..ний, форпос..ний. 2. Правильно підкреслено літеру на позначення наголошеного звука в рядку: А дочка; Б завдання; В новий; Г роблю. 3. Через дефіс пишуться всі слова в рядку: А вербо/ліз, Верни/город, кіно/прокат, загально/освітній; Б авто/підприємство, пів/Японії, максі/спідниця, воле/любний; В всюди/хід, більш/менш, лікар/еколог, вело/завод; Г видимо/невидимо, віце/губернатор, народно/визвольний, густо/синій. 4. Рядок, у якому подано синоніми до фразеологічного звороту стявши голову, за волоссям не плачуть: А головою лягти; на голову вищий; Б чуб дарма, як голови нема; пропав кінь, і вузду кинь; В покласти голову; проторохтіти голову; Г голова тріщить; голова іде обертом. 5. Укажіть рядок, у якому в слові допущено орфографічну помилку: А з'єднаний, з'їхати, з'явитися, об'єм, під'їхати; Б роз'яснити, дит'ясла, пів'яблука, підв'язати, розм'якшити; В рум'яний, дзвякнути, цвях, дев'ятнадцять, торф'яний; Г м'ясо, м'язи, з'їзд, буря, моркв'яний. 6.Укажіть рядок, у якому всі дієслова доконаного виду: А защебече, ходить, зрозумів, будують; Б цікавиться, дізнається, пробачила, гратиме; В виріс, мріяти, цвісти, закипіти; Г відчув, привезла, прикрасила, розрісся.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2  які там букви підкреслено? 3 г 4 б 5 г( морквяний) 6 г