Теза: Чи можна брехати заради кохання? Міркування на цю тему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кохання - світле щире ніжне почуття. Заради нього люди йдуть на безліч змін, жертв. Проте нічого спільного між коханням, що надихає, створює і брехнею, яка завжди все руйнує не повинно бути. Звісно в житті трапляються різні ситуації, але я переконана, що завжди знайдеться спосіб, що ніяким чином не зашкодить коханню.