Тіло кидать угору надаючи йому кінетичну енергію 300ДЖ на якiйсь висоті кінетична е

Тіло кидать угору надаючи йому кінетичну енергію 300ДЖ на якiйсь висоті кінетична енергія тіла зменьшилась до 120 Дж Якою буде потенціальна енергія тіла на цій висоті?Опором повітря знехтуйте
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тіло кидать угору надаючи йому кінетичну енергію 300ДЖ на якiйсь висоті кінетична енергія тіла зменьшилась до 120 Дж Якою буде потенціальна енергія тіла