Тимус, або вилочкова залоза, удітей, порівняно з дорослимиА повноцінно функціонує.Б недорозвинена.В контролює функціонування інших залоз.Г доповнює функції щитоподібної залози.

Тимус, або вилочкова залоза, удітей, порівняно з дорослими А повноцінно функціонує. Б недорозвинена. В контролює функціонування інших залоз. Г доповнює функції щитоподібної залози.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь А) повноцінно функціонує ....................................................................