ТИП И СТИЛЬ МОВЛЕННЯ ВИЗНАЧИТИ!!!          Сіра маленька пташка, як грудка землі, низько висіла над полем. Тріпала крильми на місці напружено, часто і важко тягнула вгору невидиму струну від землі аж до неба. Струна тремтіла й ...

ТИП И СТИЛЬ МОВЛЕННЯ ВИЗНАЧИТИ!!!          Сіра маленька пташка, як грудка землі, низько висіла над полем. Тріпала крильми на місці напружено, часто і важко тягнула вгору невидиму струну від землі аж до неба. Струна тремтіла й гучала. Тоді, скінчивши, падала тихо униз, натягала другу з неба на землю. Єднала небо з землею в голосну арфу і грала на струнах симфонію поля. Се було прекрасно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тип: твір-опис, стиль: художній.