Тирек создерди пайдаланып,"Биз бейбитшиликти суйемиз"такырыбына ангиме кураутирек создер:Ел,биз,ынтымактастык,бейбитшилик,татулык,колдау,туру,сую комектесиндерши

Тирек создерди пайдаланып,"Биз бейбитшиликти суйемиз"такырыбына ангиме курау тирек создер:Ел,биз,ынтымактастык,бейбитшилик,татулык,колдау,туру,сую комектесиндерши
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
быз бебытшылыкты турамыз. быр бырымызге комек колдау корсетып турамыз.быз тату татты турамыз..