Төменде берілген сөз тіркестерінен сөйлемдер құрап,септік жалғауларын ажыратыңдар; Қалаға келу,үлкен үйлер,ертең бару,көрікті жерлер,көп кинотеатр,кең көшелер,әдемі гүлзарлар ...

Төменде берілген сөз тіркестерінен сөйлемдер құрап,септік жалғауларын ажыратыңдар; Қалаға келу,үлкен үйлер,ертең бару,көрікті жерлер,көп кинотеатр,кең көшелер,әдемі гүлзарлар решите плиз просто не понимаю это задание за 5 класс  помогите люди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казакстанда коп корикти жерлер орналасканКалада коп кинотеатрлар барАстана каласында кен кошелер барбольше не знаю)