To fill the gaps: Aries - Taurus - Gemini - ___ - Leo - Virgo - Libra - ___ - Sagittarius - Capricorn - Aquarius - ___ Who lives under a stone and in a cave? Who lives in an shell?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Aries - Taurus - Gemini - Cancer - Leo - Virgo - Libra - Scorpio - Sagittarius - Capricorn - Aquarius Pisces - это знаки зодиака. Овен - Телец- Близнецы.. Теперь кто живёт под камнем, а ктов пещере? Камень: Cancer Scorpio Пещера: Cancer Кто живёт в ракушке? Ответ -Noone :) Никто