Томендеги тауелденген есимшелерди катыстырып,сойлем курастырындар. Коргеним.Келетини.Жазатынын.Комектескениниз.Бармайтыны.Тындаганымыз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кеше көргенім əдемі үй екен. Əжемнің бүгін келетінін білдім.Сынақ хат жазатынын кеше білдік.Көмектескеніңіз үшін рахмет.Олжас бармайтыны туралы аитты.Бүгін тыңдағанымыз бізге керек болды.