Toys for me, toys for you, toys for everyone! a pink ballerina, a blue toy soldier! we're all having fun! toys for me, toys for you, toys for everyone! a brown teddy bear, a yellow doll! we're all having fun! как правильно прои...

Toys for me, toys for you, toys for everyone! a pink ballerina, a blue toy soldier! we're all having fun! toys for me, toys for you, toys for everyone! a brown teddy bear, a yellow doll! we're all having fun! как правильно произнести на английском,помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тойс фор ми, тойс фор ю, тойс фор эври ван. Э пинк бэлэрина, а той солджер, ви а ол хэвин фан, э бровн тэди бэа, э елоу дол