Традиции моей семьи сочинение на казахском языке, помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мариночка, во-первых, я уже тебе сделала во-вторых, дорогуша, Убедительная просьба Давай в разделе қазақ тілі. Я не знаю получила ты или нет, Ну всё-таки повторюсь.. - дәстүрлері мен әдет-ғұрыптары. менің отбасым. біздің отбасы көптеген әр түрлі салт-дәстүрлер. мен әдет-ғұрпы. мысалы, әр сенбі күні. біз бүкіл отбасымызбен өткіземіз жинау. біз анамызбен қабаттарын. әкем мен ағаларым тастайды көшеде. теперь Отметь мой ответ как лучший буду рада.