ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ. РУССКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is..... . I live with my family. We live in a flat . Our flat is not very big. It i...

ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ. РУССКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is..... . I live with my family. We live in a flat . Our flat is not very big. It i...ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ. РУССКИМИ БУКВАМИ Hello! My name is..... . I live with my family. We live in a flat . Our flat is not very big. It is very clean and comfortable . There are two rooms in our tlat . There is also a kitchen and a bathroom. In the living room there is a sofa,a TV,a book-case a table and two armchairs. In my room there is a bed,a desk,a wardrobe and a shelf. I live my flat, it is very cozy.
Гость
Хелоу! Май нэйм из Ай лив виз май фэмили Ви лив ин э флэт Аур флэт им нот вэри биг Ит ис вери клин энд комфортэбл Зэр ар ту румс ин аур флэт Зэр ис олсо э китчен энд э басрум Ин дэ ливинг рум зэр ис софа, э тиви, э бук кэйс э тэйбл энд ту армчеирс Ин май рум зэр ис э бед, э дэск, э вэрдроб энд э шелф Ай лив май флэт, ит из вери кози
Гость
хелоу май нэйм из... Ай лив вичь май фемели. Ви лив ин э флэт. Аува флат из нот вэри бик. Ит ис алсо э китчен энд бафрум. Ин ве ливинг рум вере из э соуфа,э тиви,э буккейс э тэйбл энд ту армчаирс. Ин май рум вере  из э бед,э деск,э вардроб,энд э шелф. Ай лив май флат,ит из вери кози.