ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is ...... . Yesterday morning l went to school. After school we went for a walk in th...

ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is ...... . Yesterday morning l went to school. After school we went for a walk in th...ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is ...... . Yesterday morning l went to school. After school we went for a walk in the park. By the end of the walk l got to do homework. When the lessons were done, l decided to read a little bit. Betore going to bed l went for a w...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хелоу! май нэйм из... естэтэй монинг ай вент ту скул. афтэ скул ви вэнт фо э вок ин зэ пак. бай зэ энд оф зе вок ай гот ту ду хоумвёк. вэн зэ лессонс вё дан, ай дисайдит ту рид а литл бит. битэ глуинг ту бэд ай вэнт фо э вок виз зэ дог. ай хэд э вандэрфул дэй естэдэй.
Гость
Хэлоу! Май нейм ис... . Естедей монинг ай вент ту скул. Афтер скул ви вент фор а волк ин де парк. Бай де енд оф де волк ай гот ту ду май хомвёрк. Вен де лесонс вер дан ай вент фор а волк вит де дог. Ай хад а вондерфул дей естедей.