ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИЙ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is........... . I get up at seven o' clock. Then l wash myself, put on my clothes a...

ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИЙ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is........... . I get up at seven o' clock. Then l wash myself, put on my clothes a...ТРАНСКРИПЦИЯ НА АНГЛИЙСКИЙ РУССКИМИ БУКВАМИ. Hello! My name is........... . I get up at seven o' clock. Then l wash myself, put on my clothes and have breakfast. After breakfast l go to school. I usually have four or five lessons at school. I come home at one o clock. Then l have dinner. ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здравствуйте! Меня зовут........... . Я встаю в 7:00. Тогда я умываюсь ...