Транскрипция слов: фюзеляж, Вюртенберг, різьбяр, мереф’янський, пів’єпархії, ін’юрколегія, передз’їздівський, возз’єднання.... и если можна со знаками пом'якшення и наголос
Ответ(ы) на вопрос:
фюзеляж [фюзеляж] Вюртенберг[Вюртенберг ] різьбяр[рiз'бйар] мереф’янський[мереф'йанс'кий] пів’єпархії[пiв'йерхiйi] iн’юрколегія[iн'йурколегiйа] передз’їздівський[передз'йiздiвс'кий ] возз’єднання[воз:'йеднан:'я]