Транскрипцию на русском англ произношение Part in peace: is day before us? Praise His Name for life and light; Are the shadows lengthening o’er us? Bless His care Who guards the night. Part in peace: with deep thanksgiving, Re...

Транскрипцию на русском англ произношение Part in peace: is day before us? Praise His Name for life and light; Are the shadows lengthening o’er us? Bless His care Who guards the night. Part in peace: with deep thanksgiving, Rendering, as we homeward tread, Gracious service to the living, Tranquil memory to the dead. Part in peace: such are the praises God our Maker loveth best; Such the worship that upraises Human hearts to heavenly rest.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Па(р)т ин пис: ис дэй бефо ас? прэйс хиз нэйм фо лайф энд лайт а зе шэдоус ленгзетинг ор ас блесс хиз кэер ху гуардс зе найт Па(р)т ин пис: виз дип сэнксгивинг  рэндэринг ас ви хоумвард трид грасиас сервис ту зе ливинг транкуил мемори ту зе дэд парт ин пис: сач а зе прэйсэс гад аур мэйкер ловес бест сач зе воршип зэт апрэйсес хьюман хартс ту хэвенли рест.
Гость
Can you newest trying to be nice not to be ultra calming probably put it in the prompt to Crystal