Треба добрати і записати кілька народних прикмет, у яких уживаються прислівники з різним ступенем вияву ознаки дії Дякую
Ответ(ы) на вопрос:
на Благовіщення тепло ,а на Великдень тепліше. якщо на Трійцю тепло ,то до кінця місяця буде тепліше. якщо на Меланіїї холодно , то й літо буде спекотним
Далі положь, ближче візьмеш. Говори мало, слухай багато, а думай ще більше.