Треба написати твір на тему "Як я допомагаю своїм батькам" 10-15 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю батьків.Тому я завжди роблю все,щоб вони були щасливі.Я прибираю в кімнаті,ходжу до магазинів або роблю з мамою вечерю.Батьки дуже радіють,коли я посідаю призові місця на конкурсах.Я завжди роблю все,щоб вони були щаслливі.Я зроблю все для щастя рідних.Я люблю свою родину.
Гость
У мене чудові батьки,щоб завдати їм менше роботи,я їм допомагаю у легких речах.Я зранку застеляю за собою ліжко.Таким чином вони можуть мною гордитися.        Я думаю,що такі діти як я,ростуть і допомагають батькам  на радість.Коли вони мене щось просять,я виконую...Підливаю вазонки,замітаю підлогу,вчуся мити тарілки.Напевно,батьки радіють,що я така дівчинка.         (Держи)