Помогите пожайлуста ))1. Укажи яку тварину бачив Остап, коли лежав у пропасниці?("Дорогою ціною")2. Укажи чим виявилися гроші у творі К.Карлого "Сто тисяч"?3.Укажи хто прийшов до Настуні, коли вона була дружиною Султана ?("Рокс...

Помогите пожайлуста )) 1. Укажи яку тварину бачив Остап, коли лежав у пропасниці?("Дорогою ціною")2. Укажи чим виявилися гроші у творі К.Карлого "Сто тисяч"?3.Укажи хто прийшов до Настуні, коли вона була дружиною Султана ?("Роксоляна")4.Укажи рідне місто Настуні?("Роксоляна")5. Укажи яку проблему порушено у творі К.Карлого "Сто тисяч"?6.Укажи яку проблему порушено у творі О.Назарчук "Роксоляна"?7.Указати жанри твору:         - "Сто тисяч";         - "Роксоляна"8. Установіть відповідність:     в 1)Остап                                               а)та чи ти з розумом.......     г 2)Сулейман                                       б)О, земелько, земелько........       а 3)Параска                                           в) Чи всі гріхи .......     б 4)Герасим                                          г) Їдь куди хочеш і коли хочеш......9.Установіть відповідність:      в  1)Остап                                              а) далі прокинулась і чую.....      д 2)Циганка                                          б)Оце з заду пам*ятка від пана.....        г 3)Герасим                                          в) Та меня тату......      а 4) Соломія                                         г) Обманив куме,......                                                                         д) А мати будеш двох.....10. Порівняй образи Настуні("Роксоляна") та Соломіі("Дорогою ціною").11.Порівняй образи Герасима та Савка("Сто тисяч")12.Запиши зміст зазначених елементів сюжету творів:               а)"Сто тисяч" - зов*язка п*єси;               б)"Роксоляна" - кульмінація твору.13.Запиши зміст зазначених елементів сюжету творів:              а)"Роксоляна" - зов*язка твору;              б) "Дорогою ціною" - кульмінація п*єси14.Написати твір за темою на вибір:               а)"Людські сила і слабкість, як центральні риси особистості в українській прозі і драматургії"               б)"Якою має бути дружина державного діяча за твором "Роксоляна"" 15.Написати твір за темою на вибір:             а) "Особистість в історії Українського народу."             б) "Чи актуальний в нащ час твір "Сто тисяч"?"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Вовка 4. Рогатин 7.Трагікомедія,повість