Треба непряму мову замінити на пряму. Допоможіть) 1. Щебечуть зграї ластів’їні над мародерство і пиху, що все ж підвестись Україні на тім кривавому шляху. 2. А часом приповзе біблейський змій і просичить, що праведних нема. 3. ...

Треба непряму мову замінити на пряму. Допоможіть) 1. Щебечуть зграї ластів’їні над мародерство і пиху, що все ж підвестись Україні на тім кривавому шляху. 2. А часом приповзе біблейський змій і просичить, що праведних нема. 3. Старий каже, що він сиротина, одним один, як в осінь билина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Щебечуть зграї ластів'їні над мародерство і пиху: "Все ж підвнстись Україні на тім кривавому шляху". 2) А часом приповзе біблейський змвй і просичить:"Праведних нема". 3) Старий каже:" Я сиротина, одним один, як в осінь билина".