Треба скласти 5 речень в яких діеприслівниковий зворот не відікремлюється комами.Допоможіть будласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дівчата поверталися додому співаючи. До проекту можна приступити починаючи з наступного дня. Спочатку олена знімала черевики лежачи, а потім вирішила сісти на диван. Студентка відповідала сміливо й не бентежачись. Він запитав друга про гру посміхаючись.