Треба скласти речення і змінити його за метою вислювлювання: розповідне неокличне; розповідне окличне; питальне неокличне; питальне окличне; спонукальне неокличне; спонукальне окличне Допоможіть блд. Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Діти сажають дерева. 2) Діти сажають дерева! 3) Діти сажають дерева? 4) Діти сажають дерева?! 5) Діти, сажайте дерева. 6) Діти, сажайте дерева!