Треба скласти твір на тему "Клим Джура справжній герой чи боягуз" твір Лесі Ворониної "Засіб від переляку №9"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звісно, всі ми добре знаємо, що бути боягузом – ганебно, а брехати не можна, але… Не все так просто в цьому світі, далеко не так просто…Боятися – ганебно? Але бояться абсолютно всі (природна реакція людини на небезпеку) і сміливець не той, хто не відчуває страху, а той, хто може подолати свій переляк і діяти не зважаючи на нього. Саме це і відбувається з Климом Джурою. Лише за один день неймовірних пригод у товаристві боягузів Клим дуже змінився, він сам себе не впізнає, бо найскладніше зламати в собі боягуза вперше, і якщо ти зміг це зробити, то набудеш досвіду мужності, який допоможе долати твій страх і надалі.Пригоди тривають, завдання ТТБ  не виконане. Отож, вперед – на зустріч новим пригодам.