Треба твір- діалог. Типо, я та мій найкращий друг. Має бути фраза: " Друг усім- нічий друг", або " Найприкраснійший подарунок, зробленний людям після мудрости, - це дружба". ДУЖЕ- ДУЖЕ ТРЕБА!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мати справжнього друга — велике щастя. Ніякі інші земні блага не замінять радість спілкування з друзями. Згоден? Лови добірку прекрасних цитат про дружбу від всесвітньо відомих авторів та неодмінно прочитай їх тим, кому можеш довірити найбільш сокровенні таємниці.Як часто ми недооцінюємо значення справжньої дружби у нашому житті. Вірний друг завжди підтримає, розділить миті радості і розрадить у миті суму. Веселий жарт та кілька цікавих історій — і ось Твої губи вже розпливаються в нестримній посмішці. Ще древні мислителі говорили про важливість дружби для душевного спокою та повноцінного існування особистості.Є багато цитат про дружбу:  Друг усім- нічий друг Нещасні не мають друзів Без справжньої дружби життя — ніщо