Треба виписати по 8 прислів'я: 1)біблійного походження 2)фольклорного походжження 3)професійного походження
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) I вороги чоловiковi - домашнi його! А хто не хоче працювати, той не повинен iсти. Що Бог спарував, людина нехай не розлучує. I як правиця твоя спокушає тебе, - вiдiтни її i кинь вiд себе: бо краще тобi, шоб загинув один iз твоїх членiв, анiж до геєни все тiло твоє було вкинене. I чого в оцi брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оцi не чуєш? I хто впаде на цей камiнь - розiб'ється, а на кого вiн сам упаде - то розчавить його. I як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чинiть i ви. 2)Хто живому не дав, той хай і мертвому не дає.
Як будемо живі, то будем і ситі. Життя закоротке для щастя, а задовге для терпіння.
Життя закоротке для розкоші, а задовге на горе. Кому добре, той співає, кому зле, той плаче.
Співаєш добре, а перестанеш — ще краще.
Хто співає, той журбу проганяє. З пісні й казки слова не викидають. 3)нажаль не можу привести прикладу..
Гость
1)Хай буде світло; (1:3); Плодіться і розмножайтеся (1:22); На свій образ і подобу (1:26); Спочити від трудів (2:2-3); Кость від кості, плоть від плоті(2:21-23); не добре чоловіку бути єдину (2:18); у поті чола (3:19); забороненій плід.Яблуко гріховне(2:16-17) 2)Рідна мова не полова- :її за вітром не розвіеш; Яка трава, таке і сіно; Без сонця не можна бути, без милого не можна жити; Добро пушить, а лихо сушить; Правда очі коле; Ото велике цебе; Не нашого поля ягода;Вода-вогонь, небо-земля, молодість-старість. 3)покласти зуби на полицю; повісити носа; як рак свисне; з вогню та в полумя; накивати пятами; пасти задніх; чужими руками жар загрібати; пройти вогонь і воду.