Треба закласти 5 речень зі словами сільський, чумацький, заводський, учительський, лікарський, французький, грузинський.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сильский голова вирішив зробити парк 2. Чумацький шлях яскраво видно у небі 3. Заводьський продукт був дуже гарно зроблен 4. Учительський кабінет був закритий на перерві 5. Лікарський препарат був зроблений у Європи. 6.Французький громадянин приїхав на екскурсію 7.Грузинський персик був дуже солодкий