Треба зробити морфологічний розбір прикметника! Слова:Найгеніальнішим, матеріальної, духовної. А вот по какому правилу надо делать: 1. Прикметник 2.Поставте в початкову форму 3.З ясуйте групу за значенням:якісний, відносний, пр...

Треба зробити морфологічний розбір прикметника! Слова:Найгеніальнішим, матеріальної, духовної. А вот по какому правилу надо делать: 1. Прикметник 2.Поставте в початкову форму 3.З ясуйте групу за значенням:якісний, відносний, присвійний. 4.Назвіть ступінь порівняння? вищий, найвищий 5.  Визначте рід: чоловічий, жіночий,середній. 6. Назвіть число:однина,множина. 7.відмінок : називний, Родовий,Давальний,Знахідний, Орудний,Місцевий. 8.Встановіть групу відмінювання: тверда, мьяка, мішана 9.З ясуйте синтаксичну роль. Спасибо!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.найгеніальнішим 2.найгеніальніший 3.наверное,якісний 4.найвищий 5.чоловічий 6.однина 7.орудний 8.наверное тверда 9.какое предложение???