Треба зробити синтаксичний розбір   3-х речень1. Життєвий цикл усіх видів грибів завжди відбуваеться з чергуванням гаплоїдного і               диплоїдного поколінь.2. Диплоїдна фаза - це виключно стан зиготи, який, як і в найпр...

Треба зробити синтаксичний розбір   3-х речень 1. Життєвий цикл усіх видів грибів завжди відбуваеться з чергуванням гаплоїдного і               диплоїдного поколінь. 2. Диплоїдна фаза - це виключно стан зиготи, який, як і в найпростіших, швидкоплинний і         завершується мейозом. 3. Чергування поколінь відбувається лише в еукаріотичних організмів, причому тільки у тих з них, у якихвідбувається мейоз.