Треба з'ясувати, про які події з життя Шевченка йдеться, й аргументуйте думку. ... Небезпека, корисні копалини, море, художник, плавання, острови.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я не помиляюся, то коли він був у засланні, то там було море, вони видобували там різні корисні копалини, там були намальовані деякі його картини. Почитай біографію, саме розділ "Заслання"