Треугольник KLM отрезок KM= 24.8 дм, угол M=30 градусов, угол K=90 градусов.Найдите: 1)Расстояние от точки K до прямой KL 2)проекцию наклонной LM на прямой KL

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.)З трикутника КОМ де О є ЛМ кут КОМ=90 градусів  а в прямокутному трикутнику навпроти кута 30 градусів лежить катет в два раза менший за гіпотенузу отже відстань від точки К до прямої ЛМ =24.8/2=12/4дм відстань від точки К до КМ = 0 бо (К є КМ). проекцією ЛМ буде КЛ. з трикутника ЛКМ нехай КЛ=х тоді ЛМ=2х (навпроти кута 30 градусів) за т піфагора складаємо рівняння: 4*x^2=x^2+24.8^2 x^2=24.8^2/3 x=корінь(24.8^2/3) x=14.3дм -приблизно