Це спутник схожий на мордор з володаря кілець і там справжнє пекло.вся його поверхня з вулканів.Який це супутник?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Іо - вулканічний пекло. Цей супутник схожий на Мордор з «Володаря кілець». Практично вся поверхня супутника, який обертається навколоЮпітера, покрита вулканами, виверження яких відбувається дуже часто. НаІо немає кратерів, тому що лава заповнює їх поверхню, тим самим вирівнюючи її.