Цитатний план до оповiдання Соловей Малицькоi. пожалуйста!!!
Ответ(ы) на вопрос:
1.Дзвінкі тони солов'їної пісні. 2.Непомічений приліт. 3.Перше вітання солов'я на рідній землі. 4.Змагання соловї'в у артистизмі. 5.Убивча сила звуків. 6.Облаштування гніздечка. 7.Самичка -взірцева матір. 8.Соловей-провісник погоди. 9.Сумна пісня неволі. 10.Бережіть свободу солов'їв! 11.Народна любов до солов'я. 12.Непомічений відліт солов'я.