Цитаты про дядька лева, драма- феєрія " Лісова пісня" Лесі Українки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 якщо є помилки то вибачайтеее «Лев уже старий чоловік, повжний і дуже добрий з виду: по-поліському довге волосся білими хвилями спускається на плечі з-під сивої товстяної шапки-рогатки; убраний Лев у полотняну одежу і в ясно-сиву, майже білу свиту; на ногах постоли, в руках кловня коло пояса на ремінці ножик, через плче виплетений з лика кошіль на широкому ремені...»