Тварини,у яких немає нервових клітин а)грецька губка б)вольвокс в)медуза аурелія г)губка бодяга д)прісноводний полип гідра

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)грецька губка б)вольвокс г)губка бодяга у губок немає нервової системи(вони втратили її)Вольвокс-це одноклітинний колоніальний організм,у якого впринцепи не може бути нервової системи. Удачи!!!