(Твір 10-15 речень)Мої міркування щодо актуальності трагікомедії "Сто тисяч" Івана Карпенко-Карого (Пж помогите очень нужно ) 37 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що ця трагікомедія дуже актуальна в наш час, так як зараз у світі правлять тільки гроші. Карпенко-Карий висміює це явище, адже хоче для свого народу кращого життя. Безумовно, що прагнення мати якомога більше грошей, одним словом, гроші заради грошей. Калитка не зупинится ні перед чим, аби тільки збагатитися. Можна провести паралель із сучасними олігархами та бізнесменами, які хочуть лише збагатити свої кишені. І витратити гроші не на якесь виробництво чи корисну справу, а просто побудувати собі якусь хату за містом. Трагікомедія "Сто тисяч" повна сатири і насмішки. Автор крізь сльози сміється над пороками і змушує людей, мимо їх волі, соромитись своїх лихих учинків. А підтверджує він це цитатою "Буде здоров`я, будуть і гроші". Тож головною думкою твору, на мою думку, буде прагнення героїв збагатитися заради задоволення власних потреб. У наш час ми можемо спостерігати за такою проблемою повсюди. Тож ця трагікомедія є надзвичайно актуальною.